Конкурс музикантів Лабух-шоу

Цьогорічне свято День Батяра зрирає учасників на Лабух-шоу – конкурс весільних музик.
На головній сцені свята, що буде розташована на Площі Ринок будуть відбуватись виступи батярів-музик, батярські танці та конкурс музичних колективів «Лабух шоу».

На головній сцені свята, що буде розташована на Площі Ринок будуть відбуватись виступи батярів-музик, батярські танці та конкурс музичних колективів «Лабух шоу».

«Лабух шоу» – конкурс весільних музик
Учасники та умови конкурсу:
Учасниками конкурсу може стати будь-який музичний колектив…

Кожен учасник має представити аудиторії та журі по 3 конкурсні пісні: Батярська, Українська народна, Українська естрадна.

        Програма «Лабух-шоу»:

Учасники, які подали заявки на участь, виступатимуть на головній сцені свята  (пл. Ринок) протягом 2-х днів. Їх виступи оцінюватиме авторитетне журі у складі відомих львівських музикантів та мистецьких діячів.

        Механіка конкурсу:

До фіналу потрапляють по три найкращі колективи. Фінал відбудеться ввечері 2 травня на Батярській вечірці у Палаці мистецтв. Вибирати переможця будуть глядачі методом, який використовується в Караоке:
під час виступу кожної команди буде стояти батярський капелюх, в який глядачі кидатимуть гроші, причому зібрані кошти розподіляються між усіма учасниками фіналу в рівних частках .
Кожна команда, яка прийме участь у «Лабух Шоу» отримує заохочувальний приз (Ящик чи діжку пива). Команда-переможець отримує головний приз.


Заявки учасників приймаються:
info@batyar.lviv.ua

(032) 235-77-88

Замов іменне батярське посвідчення

Батяри всіх країн, єднайтесь!

"Серце Батяра""Тільки ві Львові"


DikArt DikArt