На території гостинності “LeoFan” відвідувачі заговорили справжньою батярською ґварою.

Протягом двох днів батярського фестивального вікенду на «LeoFan» відвідувачів вчили розмовляти батярською ґварою та вимовляти батярські скоромовки. Визначено перших переможців, котрі офіційно були посвячені у батяри та отримали іменні батярські посвідчення.


Батяри, потрапивши на «LeoFan» одразу оцінили ярмарок, що розташовано на території, тому одразу розпочались змагання з швидкісного та найбільш вправного поїдання ліґумін. Також відвідувачів вчили батярським скоромовкам та розкривали секрети зваблення кобіт.
Познайомити львів’ян та гостей міста з батярською культурою позачергово, а не у традиційні травневі свята вирішено з нагоди проведення Чемпіонату Європи з футболу в Україні – таким чином батяри засвідчують свою повагу та прагнуть розважити велику кількість гостей з інших міст та країн. Туристам та гостям фан-зони «LeoFan» зокрема, батярська культура видається незнайомою та дуже колоритною особливістю нашого міста.

Батярська субота закінчилась великою футбольною вечіркою, на котру зібрались футбольні вболівальники, що протягом цілого місяця спостерігали та продовжують спостерігати за перипетіями Чемпіонату в найкомфортнішій фан-зоні «LeoFan». Ця ніч відзначалась, як найкоротша ніч року, тому символічно її відзначили танцюючи під найгарячіші хіти від музичних редакторів Радіо «Люкс Фм».

Окрім цього фанатів «LeoFan» розважали традиційні батярські атракції:
Батярська канцелярія – цими вихідними батярський реєстр поповнився новими, офіційно зареєстрованими батярами.
Батярський тир - стріляння квасолею з рогатки по пивних бляшанках, найспритніші отримували в подарунок файні ліґуміни.
Батярський фото сектор - миттєве перевтілення у колоритного батяра.
Батярський бетонний завод – тут виготовляють сувенірні відбитки будь-яких частин тіла. І, звичайно, трансляції футбольних матчів на великих екранах.
Замов іменне батярське посвідчення

Батяри всіх країн, єднайтесь!

"Серце Батяра""Тільки ві Львові"


DikArt DikArt