Закінчилось ювілейне V міське свято "День Батяра у Львові".

Цьогорічний День батяра у Львові розпочався 28 квітня і тривав рекордну кількість днів!


Після традиційного дводенного свята кількість гостей свідчила про те, що батярські святкування будуть продовжені протягом усіх травневих вихідних.

V День Батяра відзначився інтерактивними батярськими забавами.
Протягом п’яти днів північну частину площі Ринок заполонили стильні батяри у капелюхах та камізельках, котрі забавляли публіку: співали пісень, танцювали, залицялись до кобіт та бешкетували для розваги львів’ян та гостей міста.Батярський бетонний завод.
Скульптори на очах в гостей свята створили бетонних батярів, котрі стали інтерактивним фотосектором протягом наступних днів. Також усіх бажаючих скульптори створювали індивідуальні зліпки рук або ніг.Вже традиційна Батярська канцелярія засвідчила батярство вже майже тисячі осіб, що відтепер вважаються офіційними батярами та є почесними гостями у батярських кнайпах та на святах у Львові.


Вабили гостей з різних куточків центральної частини міста аромати батярських наїдків, так як Свято підготувало Ярмарок батярських ляґумін: тут смакували ковбасками гриль, стравами львівської кухні та напоями для справжніх батярів.За час V Свята Дня Батяра у Львові близько 75 тис людей навчились батярським танцям, постріляти фасолею по бляшанках у батярському тирі, виготовляти капелюшки для справжніх кобіт. І кожного вечора разом з музиками, гості мали можливість поспівати батярських та українських пісень.До зустрічі наступного року!
Замов іменне батярське посвідчення

Батяри всіх країн, єднайтесь!

"Серце Батяра""Тільки ві Львові"


DikArt DikArt