День батяра у Львові 2012

28 квітня - 1 травня 2012
пл. Ринок (північна сторона)

На святі традиційно усі гості матимуть нагоду поринути у початок століття із батярською музикою, ретро-фотосектором, батярськими бумциками та караоке і музикантами.

Гості свята традиційно мають можливість прийняти участь у інтерактивній програмі свята - буде розміщено постійно діючі локації:

·  Вибори Короля Свята Батяра та Пані Батярової - усі хто вирішить по справжньому перевтілитись в батяра та відчути себе господарем свята, приходьте у батярському одязі та беріть участь у змаганні за титул Батярського Короля та Пані Батярової.

·   Батярський тир – стріляння з рогатки кавовими зернятами по пивних бляшанках.

·   Батярський фото-стенд – миттєве перевтілення у колоритного батяра
та інші атракції

·   Батярський бетонний завод – Протягом усіх днів свята львівські скульптори просто на площі Ринок будуть створювати справжні батярські скульптури. На очах у гостей свята буде відбуватись процес виготовлення бетонних батярів. На це варто подивитись – кожен зможе долучитись до батярського бетонного заводу та допомогти у створенні скульптур, або просто сфотографуватись з ними.

· Батярська канцелярія - кожен гість Свята Батяра може пройти процес посвячення та отримати посвідчення справжнього батяра. Посвідчення буде іменне, з фотографією, завірене батярською печаткою. Посвідчення виписуватимуть у Батярському канцелярії головним батяром свята, а людина, що отримує це посвідчення буде проходити символічний процес посвячення у батяри”.

Посвідчення Батяра засвідчує, що Ви є справжнім батяром, який любить файну забаву, справжній поціновувач гарних кобіт, почесний гість у всіх кнайпах, цінує добрі буцики, любить гарний дотеп та вміє повеселити себе та свою компанію і є почесним гостем на Святі Батяра.

Отож, запрошуємо до Львова на День Батяра: побачите багато цікавого!  Бо «де ще є файно так людям, як тут – тільку ві Львові»…

Замов іменне батярське посвідчення

Батяри всіх країн, єднайтесь!

"Серце Батяра""Тільки ві Львові"


DikArt DikArt