Свято Батяра 2009

 

1 травня 2009 року з широким розмахом пройшло Друге Міське Свято День Батяра.
Свято відбувалось в самому серці Львова – на Площі Ринок, де була розміщена головна сцена та майданчики з інтерактивними батярськими розвагами довкола.

На площі Ринок на майданчику біля фонтану Амфітріти усі гості могли поспівати «Батярське караоке», навчитися танцювати та говорити, як справжній батяр та побачити виступ вокально-хореографічного ансамблю танцю «Тенча».

На протязі всього свята працювали «Батярський тир» та «Фотостудія». Одночасно на великий сцені відбувалась святкова програма з доброю музикою, веселими розвагами та конкурсами.

Знайомили з батярською культурою на великій сцені Брати Радковці – найколоритніші знавці історії міста Львова, єдиний в Західній Україні Театр-кабаре «Леополіс» , Муніципальний духовий оркестр «Галицькі сурми».

Для маленьких гостів свята приготував дитячу програму улюбленець дітей – Левко Дурко, дорослих веселили учасники комедійного дуету «Коллєгі», комедійний дует «Львів стайл».

Ну і звичайно головні батяри сучасності, без яких неможливо уявити собі Свято Батяра – Віктор Морозов та Батяр-бенд «Галичина», з котрими уся площа Ринок танцювала батярські бумцики та співала «Тілько ві Львові».

Замов іменне батярське посвідчення

Батяри всіх країн, єднайтесь!

"Серце Батяра""Тільки ві Львові"


DikArt DikArt